ASANSÖR SATIŞI VE MONTAJI:

Asansörün kalitesi ve Montajı, şansa bırakılmayacak kadar hayati bir konudur. Montaj edilen asansörden, binlerce insan farklı zaman dilimlerinde inip çıkacak ve kullanacaktır. Medyadan her zaman asansörle ilgili pek çok kaza, haberi izlemekte ve duymaktayız.

Firma olarak yapmış olduğumuz işin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Ve bu bağlamda Tüm asansörlerimizde ve asansörlerde kullanılan ürünlerde AB normlarını ve TSE standartlarını taşıyan kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

ASANSÖR TAMİRİ:

Asansör Tamiri, hiç bir şekilde sonraya bırakılmaması gereken hayati bir konudur. Asla ertelenmemesi gerekir. Aksi takdirde hiç hoşumuza gitmeyecek kazalar, hatta ölümcül sonuçlar bile doğurabilir. Bu cihetten olaya yaklaşacak olursak, gerçek manada asansör tamiri işlerinin ne kadar tehlikeli işler olduğu anlaşılmış olur.
Firma olarak yapmış olduğumuz işin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Ve bu bağlamda asansör tamiri hizmetleri vermekteyiz. Tüm asansör servis hizmetlerimizde AB normlarını ve TSE standartlarını göz ardı etmeden çalışmalarımıza yön vermekteyiz.


ASANSÖR REVİZYONU:

Asansörler de ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar.Mekanik aksamalar ve arızalar meydana gelebilir.
Firmamız asansörlerinizi belirli zamanlarda kontrol ederek bu gibi olaylarla karşılaşmanızı önlemek için asansör revizyonu hizmetini vermektedir. Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan modernizasyonu yaptırmanız gerekmektedir.


BAKIM VE PERİYODİK BAKIM:

Bakım yapılacak asansör teknisyenlerimizce kontrol edilerek, insan güvenliği açısından tehlike oluşturacak eksiklikler ve asansörün çalışmasını aksatacak aşınmalar varsa müşteriye detaylı bilgi verilmek üzere tespit edilir. Değiştirilmesi gereken parçalar ve neden olduğu aksaklıklarla ilgili olarak, revizyon teklifi düzenlenerek müşteri bilgilendirilir.
Bakımı yapılacak asansörün insan güvenliği açısından emniyetli , hizmete elverişli bulunması durumunda bakım isteyen müşteriye bakım teklifi sunulur. Teklifin sözleşmeye dönüşmesi durumunda her ay asansörün periyodik kontrolleri yapılır ve bakım- kontrol formu bina yetkilisine teslim edilir. Böylece asansörün uzun ömürlü olması ve hizmetinin sürekliliği sağlanır.